Obsługa ratalna

Obsługa ratalna

Dogodny system ratalny

Przygotowaliśmy dla Państwa dogodny system ratalny, zarówno przy zakupach w naszych sklepach stacjonarnych jak i przy zakupach online w naszym sklepie internetowym.

Płatność ratalna nie wyklucza skorzystania z refundacji na aparaty słuchowe, może być natomiast świetnym sposobem na uzyskanie urządzeń wysokiej jakości, nawet jeżeli dana osoba nie może skorzystać z systemu refundacji.

Zakupy na raty w sklepach stacjonarnych

Naszym klientom proponujemy zakup aparatu słuchowego w korzystnych ratach. Raty realizowane są przez Santander Consumer Bank i Alior Bank. Oprocentowanie waha się od 0% do 12% w zależności od wynegocjowanej z nami umowy.

Wniosek kredytowy sporządzany jest na miejscu w oddziale i najczęściej w przeciągu 5-15 minut mamy z banku decyzję dotyczącą udzielenia kredytu bądź odmowy. Do rat potrzebują Państwo znać kwotę miesięcznego dochodu (czasem istnieje potrzeba jego udokumentowania) i mieć przy sobie dowód osobisty.

W przypadku osób zatrudnionych będą potrzebne dane firmy, a osoby przebywające na emeryturze lub rencie, będą poproszone o numer świadczenia. Umowa ratalna jest podpisywana na miejscu i wręczana wraz z fakturą zakupu, a blankiety spłat bank wysyła Państwu na adres domowy. Raty dobierane są z Państwem indywidualnie – nasz Protetyk Słuchu pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru. Na szczególną uwagę zasługują u nas raty 0% sporządzane na zakup aparatów słuchowych wraz z pakietami opieki.

Zakupy na raty online w sklepie internetowym

Umożliwiają zrealizowanie transakcji wraz z uzyskaniem kredytu lub pożyczki w ciągu zaledwie 15 minut. Skorzystanie z e-rat nie wymaga wychodzenia z domu, wizyty kuriera oraz dodatkowych formalności. Dogodny harmonogram ratalny pozwala na rozłożenie spłaty na okres od 3 do 36 miesięcy.

Jak to działa?

  1. Zamawiasz produkt – przy wyborze płatności, wybierasz opcję mBank raty lub Alior Bank raty
  2. Po podsumowaniu zamówienia system przekieruje Cię na stronę banku
  3. Wypełnij formularz i zaczekaj na decyzję z banku
  4. Po pozytywnej weryfikacji wniosku kredytowego (czyli maksymalnie kilkunastu minutach) otrzymujesz akceptuje umowę online
  5. Umowa transakcji zostaje sfinansowana przez bank, a pożyczone środki trafiają bezpośrednio na konto sprzedawcy
  6. Gotowe! Teraz my robimy wszystko, aby zamówienie dotarło jak najszybciej