Obsługa ratalna

Obsługa ratalna

Dogodny system ratalny

Przygotowaliśmy dla Państwa dogodny system ratalny, aby pomóc w zakupie urządzeń, które poprawią Państwa komfort życia , poprzez maksymalne wykorzystanie indywidualnych możliwości słuchu danej osoby.

Płatność ratalna nie wyklucza skorzystania z refundacji na aparaty słuchowe, może być natomiast świetnym sposobem na uzyskanie urządzeń wysokiej jakości, nawet jeżeli dana osoba nie może skorzystać z systemu refundacji.

Jak uzyskam system ratalny ?

Naszym klientom proponujemy zakup aparatu słuchowego w korzystnych ratach. Raty realizowane są przez Santander Consumer Bank i Alior Bank. Oprocentowanie waha się od 0% do 12% w zależności od wynegocjowanej z nami umowy.

Wniosek kredytowy sporządzany jest na miejscu w oddziale i najczęściej w przeciągu 5-15 minut mamy z banku decyzję dotyczącą udzielenia kredytu bądź odmowy. Do rat potrzebują Państwo znać kwotę miesięcznego dochodu (czasem istnieje potrzeba jego udokumentowania) i mieć przy sobie dowód osobisty.

W przypadku osób zatrudnionych będą potrzebne dane firmy, a osoby przebywające na emeryturze lub rencie, będą poproszone o numer świadczenia. Umowa ratalna jest podpisywana na miejscu i wręczana wraz z fakturą zakupu, a blankiety spłat bank wysyła Państwu na adres domowy. Raty dobierane są z Państwem indywidualnie – nasz Protetyk Słuchu pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru. Na szczególną uwagę zasługują u nas raty 0% sporządzane na zakup aparatów słuchowych wraz z pakietami opieki.