O nas

O nas

Firma Audiocentrum Nowoczesne Aparaty Słuchowe funkcjonuje już od roku 2002, mamy więc za sobą już 20 lat nieustannego rozwoju. Działamy na terenie czterech województw, jesteśmy obecni w wielu przychodniach zdrowia i dojeżdżamy bezpośrednio do klienta. Przez ten czas pomogliśmy już tysiącom osób.

Nasza oferta obejmuje profilaktykę słuchu, a w jej ramach bezpłatne badanie słuchu oraz badanie tympanometryczne i audiometria mowy. Nasi specjaliści zajmują się kompleksową obsługą użytkowników aparatów słuchowych, na którą składa się bezpłatne testowanie aparatów słuchowych, przeglądy urządzenia bez względu na jego wiek, a także wizyty domowe.

Aparaty słuchowe dostępne w naszej ofercie są produkowane przez grupę Siemens, posiadają aż 3-letnią gwarancję i wyróżniają się wysoką jakością.

Marcin Ziętek
Właściciel

Odtwórz wideo

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnianie profesjonalnych usług, pomagać ludziom lepiej słyszeć a przede wszystkim komunikować się ze sobą.

Nasza wizja

Naszą wizją jest świadczenie usług poprzez ciągłe podnoszenie standardów wynikających z kadry pracowniczej o jak najwyższych kompetencjach

0

Punkty
badań

0

zadowolonych
klientów

0

lat
działalności

Poznaj nasz zespół !

Każdy członek naszego zespołu jest wysokiej klasy ekspertem w swojej dziedzinie​

Protetyk słuchu
Nowy Tomyśl

Protetyk słuchu
Zbąszynek Zbąszyń

Protetyk słuchu
Nowy Tomyśl

Protetyk słuchu
Stargard

Protetyk słuchu
POZNAŃ

Protetyk słuchu
Szczecin Świnoujście

Protetyk słuchu
Poznań

Protetyk słuchu
Kołobrzeg

Protetyk słuchu
POZNAŃ