Bezpłatne przeglądy

Bezpłatne przeglądy

Bezpłatne przeglądy

Dbanie o stan techniczny aparatu słuchowego jest bardzo ważne z punktu widzenia jego użytkowników. Dzięki systematycznym kontrolom urządzenia, przez długi czas będzie ono doskonale sprawować swoją funkcję. Naprawa aparatów słuchowych jest wykonywana po przeprowadzeniu dogłębnej analizy urządzenia. Nie ulega wątpliwości, że kompleksowe działania w zakresie czyszczenia oraz sprawdzenia stanu aparatu warto powierzyć doświadczonemu protetykowi. 

Na terenie naszych punktów przeglądy aparatów słuchowych realizowane są bezpłatnie. Klient płaci tylko za wymienione części takie jak wężyki , filtry i baterie.

Audiocentrum - gwarancja usługi

Firma Audiocentrum Nowoczesne Aparaty Słuchowe funkcjonuje już od roku 2002, mamy więc za sobą już 19 lat nieustannego rozwoju. Przez ten czas dopasowaliśmy kilkanaście tysięcy aparatów słuchowych i przebadaliśmy kilkadziesiąt tysięcy osób.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest bezcenne i wykorzystujemy je w codziennej pracy. Zatrudniamy tylko i wyłącznie świetnie wykwalifikowanych specjalistów. Każdy z nich posiada dyplom protetyka słuchu, który stanowi znakomite potwierdzenie ich wysokich umiejętności. Dzięki tam masz pewność, że przegląd aparatów słuchowych przebiegnie pomyślnie. Użytkownikom naszych aparatów zapewniamy kompleksową, bezpłatną opiekę.

Rejestracja na bezpłatny przegląd aparatu

Zarejestruj się przez internet na bezpłatny przegląd aparatu słuchowego